Par mums

Taxi SOS - viens no vadošajiem servisiem, kas sniedz taksometru pakalpojumus, izmantojot mobilās lietotnes, mājas lapas un operatorus.

SOS Uzņēmums tika dibināts 1995.gadā. Tas ir labi zināms zīmols, kas jau strādā šajā tirgū vairāk nekā 20 gadus. 1996. gadā tika organizēta kluba SOS sistēma, kas sniedza autovadītājiem pakalpojumus, piedāvājot ievērojamas atlaides SOS Autoclub locekļiem, piemēram: palīdzība ceļā, evakuācija, kā arī iegūšanu atlaidi daudzās degvielas uzpildes stacijās Rīgā un ārpus tās.

Kopš 1997. gada SIA SOS ir uzsākusi taksometru pakalpojumus ar zīmolu TAXI SOS. Patentu valdē Latvijas Republikā 1999. gadā SIA SOS reģistrēja preču zīmi "SOS" ar numuru №M45593, kas vēlāk tika izmantota SIA SOS un to daudziem partneriem. Kopš 2016. gada sāka jaunu projektu, pašapkalpošanās automazgātuve (to konstrukcija un uzturēšana).

2016. gada SIA SOS izveidoja īpašus produktus TAXI jomā, īpaši izdalot iespēju braukt no jebkuras vietas Rīgā uz Lidostu ar SOS TAXI tikai par 3 EUR. Šis pakalpojumu var pasūtīt mūsu mājas lapā www.sos.lv
Izmantojot visjaunākās tehnoloģijas, mēs piedāvājam augstas kvalitātes pakalpojumus par pieņemamām cenām.

No pirmajām dienām Taxi SOS ievero stingrus principus. Svarīgākais no tiem - godīgums. Ap šo principu, uzņēmums rada vislabākos apstākļus klientiem un vadītājiem, kas nodrošina taisnīgas cenas, saistību īstenošanu un caurspīdīgas uzņēmējdarbības veikšanu.

 

TAXI SOS! Mēs vienmēr blakus!